Плазмовий душ
Плазмовий душ дозволяє дезінфікувати шкіру без застосування ліків, одночасно стимулюючи місцевий імунітет і підвищуючи власний захисний потенціал шкіри, тимчасова дестабілізація рогового шару після обробки плазмовим душем дає можливість поліпшити проникнення в шкіру без пошкодження її бар'єрних структур. Такий набір клінічних ефектів не має жоден з відомих апаратних методів.

Таким чином, процедура дозволяє надавати активну омолоджуючу дію, виробляти терапевтичну обробку будь-яких ушкоджень шкіри, включаючи акне, псоріаз, хронічні тріщини і багато іншого.

Насадка розроблена так, що високочастотні коливання струму відбиваються від внутрішньої сторони поверхні насадки і формують "плазмовий ореол" на поверхні насадки. Таким чином, обробка проводиться на поверхні шкіри, не травмуючи епідерміс.

За допомогою процедури можна прискорити регенерацію клітин шкіри, боротися з акне і бактеріальними інфекціями, зменшити і зупинити запальні процеси на шкірі.

Плазма руйнує молекули клітинних адгезивов, що дозволяє препаратів проникати глибоко і швидко. Всі креми, гелі, сироватки, які наносяться на обличчя, за допомогою плазмового душа проникають глибоко і стають більш ефективними.
Протипоказання
Діабет
Вагітність
Період лактації
Психічні розлади
Епілепсія
Аутоімунні захворювання
Гострий період інфекційних захворювань, підвищена температура тіла

А також кардіостимулятор, Холтерівський монітор ЕКГ, Холтерівський монітор артеріального тиску або інші імплантовані електричні пристрої
Всі фото і відео матеріали належать їх власникам і використані виключно з метою демонстрації. Будь ласка, не використовуйте їх в комерційних цілях.
Made on
Tilda