Сублімація
Як працює?
Одиночний розряд формується між кінчиком і сильно викривленою поверхнею шкіри. На електрод подається напруга, плаваючим електродом виступає шкіра, і в певний момент напруга стає достатнім для того, щоб у вузькому коридорі між кінчиком голки і шкірою сталася часткова іонізація повітря. Таким чином процедура безконтактна!

Заряджені частки з величезною швидкістю починають рухатися до поверхні шкіри і силою вдаряються об неї, при цьому відбувається дуже швидке вивільнення великої кількості енергії в малому обсязі. В результаті миттєвого випаровування всього, що знаходиться в цьому обсязі (вода, органічні сполуки), формується акуратне поглиблення, стінки якого виглядають темними, за рахунок карбонізації.

Важливо, що нагрівання прилеглих непошкоджених ділянок не відбувається ні в сторону, ні вглиб - настільки швидко йде процес випаровування і формування обвугленої стінки. Випаровується не тільки рідина, а й рідкі структури, тому з точки зору фізики цей процес правильно називати сублімацією, тобто переходом речовини з твердого стану в газ, минаючи рідку фазу.
Протипоказання
Діабет
Вагітність
Період лактації
Психічні розлади
Епілепсія
Аутоімунні захворювання
Гострий період інфекційних захворювань, підвищена температура тіла

А також кардіостимулятор, Холтерівський монітор ЕКГ, Холтерівський монітор артеріального тиску або інші імплантовані електричні пристрої
Всі фото і відео матеріали належать їх власникам і використані виключно з метою демонстрації. Будь ласка, не використовуйте їх в комерційних цілях.
Made on
Tilda