Мікро-плазмовий термоліз
Низько енергетичні імпульси мікро-плазмового термолизу працюють на самій поверхні і викликають ефекти, подібні легкому кислотному пілінгу; надають освітлення і вирівнювання тону, в той час як високоенергетичні імпульси зачіпають глибші шари шкіри і викликають ефекти, зіставні з тими, що спостерігаються після мікродермабразії або лазерного омолодження, в тому числі ретракції колагену, але при цьому без пошкодження епідермісу.

Характерна риса процедури плазмового шліфування за допомогою насадки мікро-плазмовий термолиз - швидке і безпечне загоєння та мінімальна еритема, яка через кілька днів зникає.

За допомогою процедури мікро-плазмовий термолиз запускається глибока регенерація вироблення власного колагену, еластину і гіалуронової кислоти. Таким чином відбувається глибоке відновлення і омолодження.
Протипоказання
Діабет
Вагітність
Період лактації
Психічні розлади
Епілепсія
Аутоімунні захворювання
Гострий період інфекційних захворювань, підвищена температура тіла

А також кардіостимулятор, Холтерівський монітор ЕКГ, Холтерівський монітор артеріального тиску або інші імплантовані електричні пристрої
Всі фото і відео матеріали належать їх власникам і використані виключно з метою демонстрації. Будь ласка, не використовуйте їх в комерційних цілях.
Made on
Tilda