Medical center dr. Chugay
Plasma Skin technology
ЩО ТАКЕ ПЛАЗМА?

Плазма - це екологічно чиста енергія, що не порушує мікробіом шкіри і є найкращим інструментом в боротьбі з віковими змінами.

Коротко про головне лікар дермато-венеролог, радіолог, фахівець антіейдж медицини, науковий керівник PlasmaSkin - Астап'єва Оксана Євгенівна.
Тетяна Чугай
Дипломований косметолог-плазмолог,
Сертифікований спеціаліст PlasmaSkin терапії
Відгуки
Я одна з перших придбала плазму. Впевнена в ній на 100%. Кожен раз закохуюся в неї ще сильніше. Згодна з вами на всі 100%. Результати тішать кожен раз.
Світлана
Плазмовий душ - моя улюблена процедура! У мене хоч і не тріскалися губи, але після плазмового душа вони надовго і дуже добре зволожуються, овал підтягується і носогубкі менш вираженими стають!
Дар'я
Величезне Вам дякую, можу сказати, що це більше, ніж очікувала, спасибі велике за такий професіоналізм, з Вами не страшно робити було, мені пощастило, що я знайшла такого косметолога
Катерина
Плазмовий душ - топ процедура, після курсу відмінний результат. Днями чоловік впав в оглядову яму, відразу плазмовий душ. За 3 дні поступово пішла біль, набряк і садна. Синці навіть з'явитися не встигли!
Віолетта
Контакти
+380507176640
tetyana.chugay@gmail.com
м. Рівне
вул. Міцкевича, 130
Всі фото і відео матеріали належать їх власникам і використані виключно з метою демонстрації. Будь ласка, не використовуйте їх в комерційних цілях.
Made on
Tilda