Мікро-плазмовий термоліз
Низько енергетичні імпульси мікро-плазмового термолизу працюють на самій поверхні і викликають ефекти, подібні легкому кислотному пілінгу; надають освітлення і вирівнювання тону, в той час як високоенергетичні імпульси зачіпають глибші шари шкіри і викликають ефекти, зіставні з тими, що спостерігаються після мікродермабразії або лазерного омолодження, в тому числі ретракції колагену, але при цьому без пошкодження епідермісу.

Характерна риса процедури плазмового шліфування за допомогою насадки мікро-плазмовий термолиз - швидке і безпечне загоєння та мінімальна еритема, яка через кілька днів зникає.

За допомогою процедури мікро-плазмовий термолиз запускається глибока регенерація вироблення власного колагену, еластину і гіалуронової кислоти. Таким чином відбувається глибоке відновлення і омолодження.
Протипоказання
Діабет
Вагітність
Період лактації
Психічні розлади
Епілепсія
Аутоімунні захворювання
Гострий період інфекційних захворювань, підвищена температура тіла

А також кардіостимулятор, Холтерівський монітор ЕКГ, Холтерівський монітор артеріального тиску або інші імплантовані електричні пристрої
Отримати
консультацію
Перша консультація безкоштовно
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Всі фото і відео матеріали належать їх власникам і використані виключно з метою демонстрації. Будь ласка, не використовуйте їх в комерційних цілях.
Made on
Tilda