Плазмовий душ
Плазмовий душ дозволяє дезінфікувати шкіру без застосування ліків, одночасно стимулюючи місцевий імунітет і підвищуючи власний захисний потенціал шкіри, тимчасова дестабілізація рогового шару після обробки плазмовим душем дає можливість поліпшити проникнення в шкіру без пошкодження її бар'єрних структур. Такий набір клінічних ефектів не має жоден з відомих апаратних методів.

Таким чином, процедура дозволяє надавати активну омолоджуючу дію, виробляти терапевтичну обробку будь-яких ушкоджень шкіри, включаючи акне, псоріаз, хронічні тріщини і багато іншого.

Насадка розроблена так, що високочастотні коливання струму відбиваються від внутрішньої сторони поверхні насадки і формують "плазмовий ореол" на поверхні насадки. Таким чином, обробка проводиться на поверхні шкіри, не травмуючи епідерміс.

За допомогою процедури можна прискорити регенерацію клітин шкіри, боротися з акне і бактеріальними інфекціями, зменшити і зупинити запальні процеси на шкірі.

Плазма руйнує молекули клітинних адгезивов, що дозволяє препаратів проникати глибоко і швидко. Всі креми, гелі, сироватки, які наносяться на обличчя, за допомогою плазмового душа проникають глибоко і стають більш ефективними.

Протипоказання
Діабет
Вагітність
Період лактації
Психічні розлади
Епілепсія
Аутоімунні захворювання
Гострий період інфекційних захворювань, підвищена температура тіла

А також кардіостимулятор, Холтерівський монітор ЕКГ, Холтерівський монітор артеріального тиску або інші імплантовані електричні пристрої
Отримати
консультацію
Перша консультація безкоштовно
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Всі фото і відео матеріали належать їх власникам і використані виключно з метою демонстрації. Будь ласка, не використовуйте їх в комерційних цілях.
Made on
Tilda