Сублімація
Як працює?
Одиночний розряд формується між кінчиком і сильно викривленою поверхнею шкіри. На електрод подається напруга, плаваючим електродом виступає шкіра, і в певний момент напруга стає достатнім для того, щоб у вузькому коридорі між кінчиком голки і шкірою сталася часткова іонізація повітря. Таким чином процедура безконтактна!

Заряджені частки з величезною швидкістю починають рухатися до поверхні шкіри і силою вдаряються об неї, при цьому відбувається дуже швидке вивільнення великої кількості енергії в малому обсязі. В результаті миттєвого випаровування всього, що знаходиться в цьому обсязі (вода, органічні сполуки), формується акуратне поглиблення, стінки якого виглядають темними, за рахунок карбонізації.

Важливо, що нагрівання прилеглих непошкоджених ділянок не відбувається ні в сторону, ні вглиб - настільки швидко йде процес випаровування і формування обвугленої стінки. Випаровується не тільки рідина, а й рідкі структури, тому з точки зору фізики цей процес правильно називати сублімацією, тобто переходом речовини з твердого стану в газ, минаючи рідку фазу.

Протипоказання
Діабет
Вагітність
Період лактації
Психічні розлади
Епілепсія
Аутоімунні захворювання
Гострий період інфекційних захворювань, підвищена температура тіла

А також кардіостимулятор, Холтерівський монітор ЕКГ, Холтерівський монітор артеріального тиску або інші імплантовані електричні пристрої
Отримати
консультацію
Перша консультація безкоштовно
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Всі фото і відео матеріали належать їх власникам і використані виключно з метою демонстрації. Будь ласка, не використовуйте їх в комерційних цілях.
Made on
Tilda